Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Команда раннього втручання провела тренінг для батьків «Щеплення проти стресу»
Команда раннього втручання провела тренінг для батьків «Щеплення проти стресу»

Поділитися новиною:

Команда раннього втручання провела тренінг для батьків «Щеплення проти стресу»

Народження дитини з проблемами в розвитку, певними обмеженнями не тільки змінює життя батьків, але і змінює їх уявлення про свою роль і місце в житті.

Мамі і татові доведеться протистояти і настороженому ставленню з боку оточуючих, і власній розгубленості перед обставинами.

Зазвичай батьки, які зіткнулися з хворобами, проблемами в розвитку дитини, знаходяться в стані стресу. Цей стрес носить спочатку гострий характер, а потім переходить в хронічний, тому так важливо в цей період підтримати батьків, надати кваліфіковану допомогу, яка дасть можливість знизити рівень стресу, гармонізувати психоемоційний стан, сформувати позитивні установки у свідомості батьків.

9 грудня 2016 року у Центрі раннього втручання відбувся тренінг «Щеплення проти стресу. Техніки релаксації» для батьків, діти яких отримують послуги у Центрі, а сім’ї є учасниками програм раннього втручання.

Команда фахівців Центру організовувала подібну зустріч вперше і мала на меті дати можливість сім'ям, які мають дітей з особливостями розвитку, можливість зустрітися і поговорити про труднощі, з якими вони стикаються в повсякденному житті, а також навчити прийомам, які можна застосувати у випадках стресової ситуації.

Психолог Центру провела з батьками різноманітні ігри та вправи, спрямовані на зняття емоційної напруги і стресу, створення сприятливих умов для продуктивної роботи над собою, стабілізації внутрішньої душевної гармонії. На тренінгу батьки навчилися таким важливим прийомам, як антистресова релаксація, дихальна гімнастика, позитивне відволікання.

Всі учасники відчули емоційне розвантаження і отримали заряд позитивних емоцій. Закінчився тренінг приємним чаюванням і теплою дружньою бесідою.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/927 | Переглядів: 84Дата публікації: 08:15 13.12.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
11.12.2017
день - Конкурс новорічних іграшок «Прикрась ялинку міста» Конкурс новорічних іграшок «Прикрась ялинку міста» Організатор:Вінник Т.С. Проценко О.І. Час проведення:11.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Туристично-інформаційний центр
день - Святкові екскурсії містом для дітей «По слідам Святого Миколая» Святкові екскурсії містом для дітей «По слідам Святого Миколая»
Протягом тижня об 11:00
Організатор:Вінник Т.С. Проценко О.І. Час проведення:11.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Від площі Соборної по вул. Музейній, Гвардійській, Старонікольській

13:00 - Особистий прийом міського голови Особистий прийом міського голови Організатор:МакаренкоЛ.П. Шляхта С.О. Час проведення:11.12.2017 13:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
12.12.2017
09:00 - Участь юнаків закладів освіти м. Чугуєва у ІІІ фінальному етапі обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу Участь юнаків закладів освіти м. Чугуєва у ІІІ фінальному етапі обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:12.12.2017 09:00 Місце проведення:м. Харків (вул. І.Каркача, 20)
13.12.2017
13:30 - Заняття в Університеті ІІІ віку: - факультет «Краєзнавство» Заняття в Університеті ІІІ віку: - факультет «Краєзнавство» Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:13.12.2017 13:30 Місце проведення:Приміщення територіального центру
16:00 - Пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Апостола О.І. Пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Апостола О.І. Організатор:Апостол О.І. Шляхта С.О. Час проведення:13.12.2017 16:00 Місце проведення:Каб № 11 викон. коміт
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих