Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Команда раннього втручання провела тренінг для батьків «Щеплення проти стресу»
Команда раннього втручання провела тренінг для батьків «Щеплення проти стресу»

Поділитися новиною:

Команда раннього втручання провела тренінг для батьків «Щеплення проти стресу»

Народження дитини з проблемами в розвитку, певними обмеженнями не тільки змінює життя батьків, але і змінює їх уявлення про свою роль і місце в житті.

Мамі і татові доведеться протистояти і настороженому ставленню з боку оточуючих, і власній розгубленості перед обставинами.

Зазвичай батьки, які зіткнулися з хворобами, проблемами в розвитку дитини, знаходяться в стані стресу. Цей стрес носить спочатку гострий характер, а потім переходить в хронічний, тому так важливо в цей період підтримати батьків, надати кваліфіковану допомогу, яка дасть можливість знизити рівень стресу, гармонізувати психоемоційний стан, сформувати позитивні установки у свідомості батьків.

9 грудня 2016 року у Центрі раннього втручання відбувся тренінг «Щеплення проти стресу. Техніки релаксації» для батьків, діти яких отримують послуги у Центрі, а сім’ї є учасниками програм раннього втручання.

Команда фахівців Центру організовувала подібну зустріч вперше і мала на меті дати можливість сім'ям, які мають дітей з особливостями розвитку, можливість зустрітися і поговорити про труднощі, з якими вони стикаються в повсякденному житті, а також навчити прийомам, які можна застосувати у випадках стресової ситуації.

Психолог Центру провела з батьками різноманітні ігри та вправи, спрямовані на зняття емоційної напруги і стресу, створення сприятливих умов для продуктивної роботи над собою, стабілізації внутрішньої душевної гармонії. На тренінгу батьки навчилися таким важливим прийомам, як антистресова релаксація, дихальна гімнастика, позитивне відволікання.

Всі учасники відчули емоційне розвантаження і отримали заряд позитивних емоцій. Закінчився тренінг приємним чаюванням і теплою дружньою бесідою.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/927 | Переглядів: 100Дата публікації: 08:15 13.12.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
22.02.2018
09:00 - Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 09:00 Місце проведення:ЗОШ №7
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу інформації про фактичну адресу проживання пільговика Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
15:00 - Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 15:00 Місце проведення:Чугуївський НВК № 6
23.02.2018
15:00 - Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:23.02.2018 15:00 Місце проведення:КУ КЦ «ІМІДЖ»
24.02.2018
08:30 - Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 08:30 Місце проведення:Не визначено!м. Харків (ЗОШ №38)
10:00 - Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 10:00 Місце проведення:смт. Солоницівка Дергачівськог району
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих