Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Команда раннього втручання провела тренінг для батьків «Щеплення проти стресу»
Команда раннього втручання провела тренінг для батьків «Щеплення проти стресу»

Поділитися новиною:

Команда раннього втручання провела тренінг для батьків «Щеплення проти стресу»

Народження дитини з проблемами в розвитку, певними обмеженнями не тільки змінює життя батьків, але і змінює їх уявлення про свою роль і місце в житті.

Мамі і татові доведеться протистояти і настороженому ставленню з боку оточуючих, і власній розгубленості перед обставинами.

Зазвичай батьки, які зіткнулися з хворобами, проблемами в розвитку дитини, знаходяться в стані стресу. Цей стрес носить спочатку гострий характер, а потім переходить в хронічний, тому так важливо в цей період підтримати батьків, надати кваліфіковану допомогу, яка дасть можливість знизити рівень стресу, гармонізувати психоемоційний стан, сформувати позитивні установки у свідомості батьків.

9 грудня 2016 року у Центрі раннього втручання відбувся тренінг «Щеплення проти стресу. Техніки релаксації» для батьків, діти яких отримують послуги у Центрі, а сім’ї є учасниками програм раннього втручання.

Команда фахівців Центру організовувала подібну зустріч вперше і мала на меті дати можливість сім'ям, які мають дітей з особливостями розвитку, можливість зустрітися і поговорити про труднощі, з якими вони стикаються в повсякденному житті, а також навчити прийомам, які можна застосувати у випадках стресової ситуації.

Психолог Центру провела з батьками різноманітні ігри та вправи, спрямовані на зняття емоційної напруги і стресу, створення сприятливих умов для продуктивної роботи над собою, стабілізації внутрішньої душевної гармонії. На тренінгу батьки навчилися таким важливим прийомам, як антистресова релаксація, дихальна гімнастика, позитивне відволікання.

Всі учасники відчули емоційне розвантаження і отримали заряд позитивних емоцій. Закінчився тренінг приємним чаюванням і теплою дружньою бесідою.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/927 | Переглядів: 71Дата публікації: 08:15 13.12.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
20.10.2017
день - Відкриття виставки робіт Олени Чернишової «Легенди Атлантиди» Відкриття виставки робіт Олени Чернишової «Легенди Атлантиди» Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:20.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «ІМІДЖ»
день - Проведення ХVIІІ відкритого міського турніру з боксу серед юнаків, присвяченого вшануванню пам′яті Тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації І.М. Кожедуба Проведення ХVIІІ відкритого міського турніру з боксу серед юнаків, присвяченого вшануванню пам′яті Тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації І.М. Кожедуба Організатор:Вінник Т.С. ПроценкоМ.В. Лиманська С.В. Час проведення:20.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:ДЮСШ
день - Участь вихованців ДЮСШ у Відкритому Всеукраїнському Кубку Федерації Таеквон-до І.Т.Ф. серед дітей та юнаків Участь вихованців ДЮСШ у Відкритому Всеукраїнському Кубку Федерації Таеквон-до І.Т.Ф. серед дітей та юнаків Організатор:Вінник Т.С. ПроценкоМ.В. Губар І.Л. Час проведення:20.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Івано-Франківськ
22.10.2017
день - Відвідування концерту обласної Дитячої філармонії Відвідування концерту обласної Дитячої філармонії Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І Час проведення:22.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:м.Харків
10:00 - Міські змагання з волейболу, присвячені Дню захисника Україна Міські змагання з волейболу, присвячені Дню захисника Україна Організатор:Вінник Т.С. Лиманська С.В. Час проведення:22.10.2017 10:00 Місце проведення:Спортивна зала ДЮСШ
25.10.2017
10:00 - Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Організатор:Макаренко Л.П. Час проведення:25.10.2017 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих