Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
Повідомлення про оприлюднення  проекту регуляторного акту

Поділитися новиною:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

рішення Чугуївської міської ради «Про затвердження нової редакції Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Чугуєві »

Порядок надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами визначено Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, що затверджені Постановою Кабінету міністрів від 29.12.2003 № 2067. Діяльність по розміщенню зовнішньої реклами в м. Чугуєві регулюється Правилами розміщення зовнішньої реклами у м. Чугуєві, затвердженими рішенням LХІ сесії Чугуївської міської ради V скликання від 29.05.2009  № 2338-V (зі змінами і доповненнями).

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1173 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності» внесені зміни до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, що затверджені Постановою Кабінету міністрів від 29.12.2003  № 2067. Відповідно до вимог чинного законодавства Правила розміщення зовнішньої реклами у м. Чугуєві потребують приведення у відповідність з цією постановою.

Основною метою регулювання є: приведення регуляторного акта у відповідність до нормативно-правового акта Кабінету Міністрів України; удосконалення, спрощення та оптимізація порядку надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами; створення ефективної системи контролю за дотриманням порядку розміщення зовнішньої реклами; встановлення порядку демонтажу рекламних конструкцій, розміщених з порушенням Правил розміщення зовнішньої реклами.

         Ознайомитись з  проектом регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу (АРВ) та додатком до аналізу регуляторного впливу - тестом малого підприємництва (М-Тест) можна  на сайті Чугуївської міської ради  «сhuguev - rada. gov.ua», в рубриці «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції щодо запропонованого проекту приймаються у письмовій та усній формі до 20.01.2017 відділом містобудування та архітектури Чугуївської міської ради; відповідальна особа – начальник відділу, головний архітектор Савіна Л.В.; адреса: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а,  тел. 2-27-01, Е-mail: chuguev.arhikad@gmail.com.

 

 

  Заступник міського голови з

  питань діяльності виконавчих

  органів ради                                                                               К.О. БАРМІН

 

Приєднані документи:

Аналіз регуляторного впливу Додаток Додаток до АРВ Проект
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/962 | Переглядів: 99Дата публікації: 14:35 16.12.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих