Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Семінар-нарада з питань зайнятості
Семінар-нарада з питань зайнятості

Поділитися новиною:

Семінар-нарада з питань зайнятості

На семінар-нараді з питань зайнятості, які відбулася 06.12.2016 під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації,

 Департаментом були надані зауваження щодо помилок, які допускаються роботодавцями під час надання звітності про кількість новостворених робочих місць в таблиці 1 додатка 4 «Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Звіт).

У зв’язку з вищезазначеним, з метою недопущення помилок при складанні зазначеної звітності, Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради нагадує, що нове робоче місце - це робоче місце, яке створене у зв'язку із створенням нового суб'єкта господарювання (крім того, що створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань, навичок та вмінь працівника (пункт 12 частини 1 статті 1 Закону про зайнятість).

Якщо роботодавець створює нове робоче місце  та працевлаштовує на нього працівника, це потрібно відповідним чином відобразити у вказаній звітності. При цьому реквізит «Кількість створених нових робочих місць у звітному періоді», заповнюється тільки при наданні Звіту за той місяць, в якому було створено робоче місце.

Також нагадуємо, що у разі працевлаштування на нове робоче місце за направленням Центру зайнятості зареєстрованого безробітного з числа соціально незахищених категорій населення, роботодавцю протягом одного року з дня працевлаштування безробітного за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття відшкодовується компенсація фактичних витрат нарахованого єдиного внеску за місяць, за який внесок сплачено.

Таким чином, якщо Ваше підприємство розвивається та створює нові робочі місця, для укомплектування таких місць рекомендуємо звернутися до Чугуївського міськрацентру зайнятості та скористатися вказаною пільгою.

 

 

УСЗН Чугуївської міської ради

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/973 | Переглядів: 64Дата публікації: 15:43 21.12.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
22.10.2017
день - Відвідування концерту обласної Дитячої філармонії Відвідування концерту обласної Дитячої філармонії Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І Час проведення:22.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:м.Харків
10:00 - Міські змагання з волейболу, присвячені Дню захисника Україна Міські змагання з волейболу, присвячені Дню захисника Україна Організатор:Вінник Т.С. Лиманська С.В. Час проведення:22.10.2017 10:00 Місце проведення:Спортивна зала ДЮСШ
25.10.2017
10:00 - Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Організатор:Макаренко Л.П. Час проведення:25.10.2017 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
26.10.2017
15:00 - Святковий концерт, присвячений 70-річчю створення КЖРЕП м.Чугуєва Святковий концерт, присвячений 70-річчю створення КЖРЕП м.Чугуєва Організатор:Бармін К.О. Ващук Я.А. Час проведення:26.10.2017 15:00 Місце проведення:КЦ «Імідж»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих