Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Участь у науково-практичному семінарі “Організація психолого-педагогічного супроводу дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивного навчального закладу”
Участь у науково-практичному семінарі “Організація психолого-педагогічного супроводу дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивного навчального закладу”

Поділитися новиною:

Участь у науково-практичному семінарі “Організація психолого-педагогічного супроводу дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивного навчального закладу”

20.12.2016 у КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»

 відбувся науково-практичний семінар для керівників та координаторів експериментальних навчальних закладів, учасників дослідно-експериментальної роботи, методистів психологічних служб районів і міст Харківської області   за темою “Організація психолого-педагогічного супроводу дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивного навчального закладу”.

Семінар пройшов під гаслом: “…Освіта повинна бути сучасною та доступною для всіх, тобто інклюзивною. Інклюзія – це новий вимір сучасної освіти…».   Це слова з виступу М.А.Порошенко, кандидата медичних наук, Голови Ради Благодійного фонду Петра Порошенко,  на І-му з’їзді корекційних педагогів України “Актуальні питання соціалізації дітей з особливими освітніми потребами”, якій відбувся у Києві в грудні 2016 року.

Метою семінару  було визначення  та узагальнення  методичних і організаційних засад діяльності загальноосвітніх навчальних закладів щодо організації психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

У ході його роботи  окрім виступів, які стосувалися  теоретичних питань, нормативних засад, були заслухані доповіді педагогів-практиків, що працюють у навчальних закладах Харківщини, де вже активно  впроваджується інклюзивна освіта.

Місто Чугуїв є передовим у Харківській області з упровадження інклюзивної освіти, і чугуївським педагогам є чим поділитися з колегами. Так, свій практичний досвід за підсумками дослідно-експериментальної роботи «Психолого-педагогічний супровід дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивної освіти» на семінарі представили  Климчук І.П, завідувач ДНЗ №12, та Шульга Н.Є., заступник директора з навчально-виховної роботи  ЗОШ №4.

Матеріали науково-практичного семінару можна буде переглянути на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

 

Альбом: Участь у науково-практичному семінарі “Організація психолого-педагогічного супроводу дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивного навчального закладу” Альбом: Участь у науково-практичному семінарі “Організація психолого-педагогічного супроводу дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивного навчального закладу” Альбом: Участь у науково-практичному семінарі “Організація психолого-педагогічного супроводу дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивного навчального закладу”
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/988 | Переглядів: 52Дата публікації: 09:13 23.12.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
20.09.2017
10:00 - Школа молодого спеціаліста психологічної служби Школа молодого спеціаліста психологічної служби Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:20.09.2017 10:00 Місце проведення:БДЮТ
21.09.2017
день - Виїзд «Театру для всіх» з виступом до Ізюмського Територіального центру, присвячений до Дня людини похилого віку Виїзд «Театру для всіх» з виступом до Ізюмського Територіального центру, присвячений до Дня людини похилого віку Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В Час проведення:21.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:Терцентр Ізюмської міської ради
день - Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед юнаків Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед юнаків Організатор:Вінник Т.С. Губарь І.Л. Час проведення:21.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Участь у Турнірі з боксу, присвяченому Дню міста Полтава Участь у Турнірі з боксу, присвяченому Дню міста Полтава Організатор:Вінник Т.С. Губарь І.Л. Час проведення:21.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Полтава
09:00 - Лекція в клубі «Здоров'я», присвячена Дню людині похилого віку «Таємниця елексиру молодості» та формування групи оздоровчої кисневої терапії, з фіточаєм та вітамінами Лекція в клубі «Здоров'я», присвячена Дню людині похилого віку «Таємниця елексиру молодості» та формування групи оздоровчої кисневої терапії, з фіточаєм та вітамінами Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:21.09.2017 09:00 Місце проведення:Приміщення терцентру
14:00 - Флеш-моб «Голуб Миру» до Всесвітнього Дня Миру Флеш-моб «Голуб Миру» до Всесвітнього Дня Миру Організатор:Вінник Т.С. Коротич І.В. Час проведення:21.09.2017 14:00 Місце проведення:Сквер "Молодіжний"
22.09.2017
09:00 - Покладання квітів з нагоди Дня партизанської слави Покладання квітів з нагоди Дня партизанської слави Організатор:Макаренко Л.П. Юхно О.В. Час проведення:22.09.2017 09:00 Місце проведення:Сквер Слави
17:00 - Концерт творчого колективу ветеранів у сквері «Мелодія» для людей похилого віку «Від усієї душі» Концерт творчого колективу ветеранів у сквері «Мелодія» для людей похилого віку «Від усієї душі» Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:22.09.2017 17:00 Місце проведення:Сквер «Мелодія»
18:00 - концерт творчого колективу ветеранів «Від усієї душі» концерт творчого колективу ветеранів «Від усієї душі» Організатор: Час проведення:22.09.2017 18:00 Місце проведення:сквер Мелодія
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих