Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Електронні петиції
Освещение по ул.Добролюбова

Ув. Галина Николаевна! Хочу обратиться с проблемой освещения в осиновке , а именно, возле бывшего мебельного комбината, там нет ни одного рабочего фонаря, а после того, как ямы на дороге(именно по ней ходят люди домой т.к. тротуар не пригоден к ходьбе по причине обвала здания мебельного комбината) засыпали КРУПНЫМ щебнем, без освещения путь домой становиться опасным и непредсказуемым т.к. ноги подворачиваються, а автомобили еще более опасны, одно неверное движение и можно оказаться под колесом автомобиля! Я прошу с пониманием отнестись к проблеме и искренне верю, что Вам не доставит особого труда решить проблему хотя бы с освещением!

Підписів:
1
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 29.11.2016
Петиція № 5
Автор: Будко Ирина Валерьевна

о преступной вырубке зеленых насаждений

Уважаемый мэр. В городе Чугуев проводится вырубка деревьев вопреки воли жильцов. Срезаются здоровые крепкие деревья. Полномочий по вырубке деревьев наше ОСББ дома №15 по улице Кожедуба никому не давало. Прошу вас дать ценное указание вашим заготовителям дров перестать издеваться над вашими гражданами, тем более что стоимость отопления это снизит отнюдь не для них.

Підписів:
1
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 16.11.2016
Петиція № 4
Автор: Довгаль Юрий Васильевич

борьба с амброзией

аллергия на амброзию в тяжелой форме. эта трава находится везде и в большом количестве! никто ничего не делает! период с середины июля и по конец сентября не возможно жить!!!!!!!!!!! лекарства не помогают, т.к. амброзия усеяна! примите меры!!!!!!!!!!!!!!!!!

Підписів:
2
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 03.08.2016
Петиція № 3
Автор: Чернова Татьяна Павловна

Благоустройство города

Когда,уже в конце концов будет отремонтирована лестница на ЖД.Каждый день людям приходится преодолевать это препятствие.Который год одни обещания.

Підписів:
1
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 28.07.2016
Петиція № 2
Автор: Черных Ирина Николаевна

Заборонити збор готівкових благодійних внесків, що стягуються з батьків, на потреби дитячих садочків та шкіл Чугуївської міської ради Харківської області

Заборонити збор готівкових благодійних внесків, що стягуються з батьків, на потреби дитячих садочків та шкіл Чугуївської міської ради Харківської області

1. Забезпечити прозорість збору благодійних внесків в безготівковій формі з використанням казначейських рахунків та передбачити щоквартальну звітність про отримані та витрачені кошти на сайті навчального закладу.

2. Передбачити додаткове фінансування дошкільних та шкільних комунальних закладів з міського бюджету для забезпечення поточних витрат та утримання матеріально-технічної бази.

3. Зобов'язати керівників навчальних закладів та начальника відділу освіти Чугуївської міської ради під час визначення обсягів видатків бюджету враховувати об'єктивну потребу в коштах кожної установи (відповідно до п.20 Постанови КМУ від 28.02.2002р. №228) та формувати дефектні акти (документи для складання кошторису ремонтних робіт).

Підписів:
21
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 04.05.2016
Петиція № 1
Автор: Рогозін Сергій

Ще петицій
Анонс подій
25.04.2017
26.04.2017
10:00 - Покладання квітів до дня аварії на Чорнобильській АЕС Покладання квітів до дня аварії на Чорнобильській АЕС Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:26.04.2017 10:00 Місце проведення:Сквер Захисників Вітчизни
11:00 - Семінар-тренінг "Управління проектом: від ідеї до результату" Семінар-тренінг "Управління проектом: від ідеї до результату" Організатор:Апостол О.І. Красільнікова Т.В. Час проведення:26.04.2017 11:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
12:00 - Обласний футбольний турнір серед школярів «UNICEF Football Cup» Обласний футбольний турнір серед школярів «UNICEF Football Cup» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:26.04.2017 12:00 Місце проведення:м. Чугуїв, стадіон «Олімп»
27.04.2017
08:30 - День цивільного захисту (відкритий показовий захід) День цивільного захисту (відкритий показовий захід) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:27.04.2017 08:30 Місце проведення:НВК № 6
14:00 - Звітна краєзнавча конференція «Люби і знай свій рідний край» Звітна краєзнавча конференція «Люби і знай свій рідний край» Організатор:Вінник Т.С. Лисенко Г.М. Час проведення:27.04.2017 14:00 Місце проведення:ЦТК
14:00 - Презентація проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження», який реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» у частині «Надання допомоги відібраним містам у Презентація проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження», який реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» у частині «Надання допомоги відібраним містам у популяризації та практичній реалізації бюджетування за участі громадян (бюджет участі)» Організатор:Апостол О.І. Красільнікова Т.В. Час проведення:27.04.2017 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
Докладніше
Пошук
Посилання