Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Електронні петиції
ГРОМАДА ВИМАГАЄ ВІД ВЛАДИ ЧУГУЄВА МОРАТОРІЙ НА ВІДЧУЖЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА.

ПЕТИЦІЯ ЩОДО РЕКОМЕНДАЦІЇ МІСЬКІЙ РАДІ І МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ЗНЯТИ ВСІ ПРИВАТИЗАЦІЙНІ ПРОЕКТИ РІШЕННЯ З ПОРЯДКУ ДЕННОГО та не здійснювати ВІДЧУЖЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА.

Чугуївська мерія вирішила розпродати останнє комунальне майно громади, у тому числі приміщення площею 236,1 кв. метр в мікрорайоні " Авіатор", використовуване магазином " ДАРС". На сесії міської ради 28 квітня 2017 року планувалося включити це і інші приміщення в список об'єктів, що підлягають приватизації. "Все продати" - за нас вирішили. А у громади ви запитали?! Є обґрунтовані підозри, що метою продажу є зовсім не поповнення міського бюджету. Якби мерія дбала за це, то не стягувала б сміхотворні 4 тис. грн в місяць за оренду майже 240 кв. метрів - адже саме стільки зараз платить " ДАРС" за вищезгадане приміщення. Замість розпродажу майна, що належить усій громаді, ми пропонуємо його дбайливо використати - і здавати в оренду за ринковою ціною!

Продавати майно громади міста в сьогоднішніх умовах не припустимо. Оскільки:

1) під час економічної кризи вартість нерухомості є низькою;

2) відсутні прозорі механізми відчуження міського майна;

3) бюджет міста інтенсивно наповнюється завдяки податковим надходженням частин Збройних Сил України та іншим надходженням, а тому немає гострої потреби віддавати майно громади за низькою ціною;

4) скомпрометована влада міста має сумнівну легітимність і втратила будь-яку довіру громади, а відповідно не має мандату на операції із земельним фондом та нерухомістю.

ПРИМІТКА: Зазначена петиція не розповсюджується на приватизацію комунального житлового фонду (квартир), котре стосується приватних осіб, котрі не є суб’єктами підприємницької діяльності, відповідно до Закону України «Про приватизації державного житлового фонду».

74
дн. залишилось
Підписів:
61
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 10.05.2017
Петиція № 0
Автор: РОГОЗІН Сергій

Включение отопление в домах горожан

Прошу рассмотреть возможность возобновления подачи тепла в дома горожан, т.к. среднесуточная температура ниже 8 градусов, к тому же, согласно принятых нормативных документов, отопительный сезон в нашей стране действует до 30 апреля.

55
дн. залишилось
Підписів:
2
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 21.04.2017
Петиція № 0
Автор: Дробязко Ольга Александровна

Ще петицій
Анонс подій
26.05.2017
27.05.2017
день - Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:Чугуївський р-н, Фігуровське лісництво
день - Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Участь у Міжнародному конкурсі-пленері дитячої творчості «Золотий мольберт» Організатор:Вінник Т.С. Непомнящій В.І. Час проведення:27.05.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЧДХШ
29.05.2017
Докладніше
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих