Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Фотоальбоми

"Летучий корабль"

Альбом: "Летучий корабль"
31 мая в 17:00 в Культурном центре "Имидж" состоится бесплатная музыкальная сказка "Летучий корабль". Приглашаем всех желаюших!
Додано: 15:02 26.05.2017

Чугуїв пишається своїми талантами!

Альбом: Чугуїв пишається своїми талантами! Альбом: Чугуїв пишається своїми талантами!
24 травня 2017 року сцена Культурного Центру «Імідж» перетворилася на священну гору Олімп. 
Додано: 11:11 26.05.2017

відвідування Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна та Шляхового палацу

Альбом: відвідування Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна та Шляхового палацу Альбом: відвідування Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна та Шляхового палацу
24.05.2017 р. Чугуївським міським ЦСССДМ для молоді з обмеженими можливостями організовано відвідування Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна та Шляхового палацу. Багато нової інформації щодо життя видатного художника І.Ю.Рєпіна та чугуївців того часу зацікавило присутніх.
Додано: 11:00 25.05.2017

«Інтеграція воїнів АТО в життя громад. Перегляд питань, які потребують вирішення» у рамках тренінгу «Діалог як основа миротворчості»

Альбом: «Інтеграція воїнів АТО в життя громад. Перегляд питань, які потребують вирішення» у рамках тренінгу «Діалог як основа миротворчості» Альбом: «Інтеграція воїнів АТО в життя громад. Перегляд питань, які потребують вирішення» у рамках тренінгу «Діалог як основа миротворчості»
24.05.2017 року психолог Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради прийняла участь у семінарі за темою «Інтеграція воїнів АТО в життя громад. Перегляд питань, які потребують вирішення» у рамках тренінгу «Діалог як основа миротворчості», який проводився у приміщенні терцентру  по вул. Гвардійська 19.
Додано: 10:57 25.05.2017

Наш земляк Валентин Сипавин покорил ЭВЕРЕСТ!!!

Альбом: Наш земляк Валентин Сипавин покорил ЭВЕРЕСТ!!! Альбом: Наш земляк Валентин Сипавин покорил ЭВЕРЕСТ!!!
Поздравляем харьковского альпиниста Валентина Сипавина с удачным восхождением на высшую точку планеты!!! Это грандиозное событие для всей Украины и для Чугуева в частности. Напомним: Валентин Сипавин вырос в Чугуеве, являлся воспитанником Чугуевского городского центра туризма и краеведения тренера Сергея Валентиновича Лысенко, в Чугуеве сейчас живут его родители.
Додано: 09:10 24.05.2017

І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура»)

Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») Альбом: І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура»)
20 мая прошел І етап детско-юношеской патриотической игры «Сокол» («Джура») в смт Клугино-Башкировка  и  велопробег, посвященный Дню вышиванки  и Дню Европы.
Додано: 14:22 23.05.2017

 «За чисте довкілля»

Альбом:  «За чисте довкілля» Альбом:  «За чисте довкілля» Альбом:  «За чисте довкілля»
В рамках проведення   Всеукраїнської  акції   «За чисте довкілля» в м. Чугуєві продовжуються роботи по озелененню
Додано: 14:19 23.05.2017

заключний Гала-концерт переможців творчих звітів шкіл естетичного виховання Харківської області

Альбом: заключний Гала-концерт переможців творчих звітів шкіл естетичного виховання Харківської області
21 травня 2017року ансамбль шумових та ударних інструментів Чугуївської дитячої музичної школи (керівник Ю.Клименко) взяв участь у заключному Гала-концерті переможців творчих звітів шкіл естетичного виховання Харківської області (м. Харків) та отримав диплом лауреата.
Додано: 11:27 23.05.2017

«ПРОФЕСІЯ ТВОЄЇ МРІЇ»

Альбом: «ПРОФЕСІЯ ТВОЄЇ МРІЇ» Альбом: «ПРОФЕСІЯ ТВОЄЇ МРІЇ»
Для учнівської та безробітної молоді м. Чугуєва та Чугуївського району 19 травня 2017 року Чугуївським міським районним центром зайнятості, під патронатом Харківського обласного центру зайнятості, на базі Чугуївського професійного аграрного ліцею було проведено масовий профорієнтаційний захід  «Професія твоєї мрії» - з метою допомоги у виборі  майбутньої професії.
Додано: 15:15 22.05.2017

Визначений переможець міського етапу гри “Джура”

Альбом: Визначений переможець міського етапу гри “Джура” Альбом: Визначений переможець міського етапу гри “Джура” Альбом: Визначений переможець міського етапу гри “Джура” Альбом: Визначений переможець міського етапу гри “Джура” Альбом: Визначений переможець міського етапу гри “Джура” Альбом: Визначений переможець міського етапу гри “Джура”
20.05.2017 на базі Клугино-Башкирівської ЗОШ  відбувся І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якої стали команди учнів 9-11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Додано: 10:10 22.05.2017

Ще фотоальбомів
Анонс подій
29.05.2017
30.05.2017
31.05.2017
Докладніше
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих