Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Фотоальбоми

оздоровчий курс на базі відпочинку

Альбом: 
оздоровчий курс на базі відпочинку Альбом: 
оздоровчий курс на базі відпочинку
Четверта група людей похилого віку та людей з інвалідністю з 20.07.2017 року розпочали оздоровчий курс на базі відпочинку.
Додано: 14:36 21.07.2017

Преса на всі інтереси в бібліотеках міста Чугуєва

Альбом: Преса на всі інтереси в бібліотеках міста Чугуєва Альбом: Преса на всі інтереси в бібліотеках міста Чугуєва Альбом: Преса на всі інтереси в бібліотеках міста Чугуєва
20 липня у«літній читальні» в бібліотеці для юнацтва Чугуївської ЦБС відбувся огляд періодичних видань «Преса на всі інтереси».
Додано: 10:48 21.07.2017

круглий стіл за темою: «Забезпечення сталості превентивної роботи з підлітками та молоддю з потенційно ризикованими практиками поведінки. Сучасні підходи зменшення шкоди»

Альбом: круглий стіл за темою: «Забезпечення сталості превентивної роботи з підлітками та молоддю з потенційно ризикованими практиками поведінки. Сучасні підходи зменшення шкоди» Альбом: круглий стіл за темою: «Забезпечення сталості превентивної роботи з підлітками та молоддю з потенційно ризикованими практиками поведінки. Сучасні підходи зменшення шкоди»
20.07.2017 року в рамках проекту: «Бюро соціальних послуг підліткам та молоді з потенційно ризикованими практиками поведінки» Благодійним фондом «Парус» при співпраці з ГО «Харківський інститут соціальних досліджень» ініційовано круглий стіл за темою: «Забезпечення сталості превентивної роботи з підлітками та молоддю з потенційно ризикованими практиками поведінки. Сучасні підходи зменшення шкоди».
Додано: 08:34 21.07.2017

Чугуїв відвідали директор проекту «Психосоціальна підтримка та менеджмент конфліктів» Німецької федеральної компанії GIZ Олександр Отто

Альбом: Чугуїв відвідали директор проекту «Психосоціальна підтримка та менеджмент конфліктів» Німецької федеральної компанії GIZ Олександр Отто Альбом: Чугуїв відвідали директор проекту «Психосоціальна підтримка та менеджмент конфліктів» Німецької федеральної компанії GIZ Олександр Отто Альбом: Чугуїв відвідали директор проекту «Психосоціальна підтримка та менеджмент конфліктів» Німецької федеральної компанії GIZ Олександр Отто
19 липня Чугуїв відвідали директор проекту «Психосоціальна підтримка та менеджмент конфліктів» Німецької федеральної компанії GIZ Олександр Отто та куратор реалізації проекту Денис Ткачов.
Додано: 16:04 20.07.2017

Граємо.Читаємо.Спілкуємось.

Альбом: Граємо.Читаємо.Спілкуємось. Альбом: Граємо.Читаємо.Спілкуємось. Альбом: Граємо.Читаємо.Спілкуємось.
Літо- пора відпочинку! Як відпочити з користю? Вихід простий - завітати у бібліотеку. Сьогодні, 18 липня, бібліотекою для юнацтва Чугуївської ЦБС, облаштовано літню читальню просто неба, але біля бібліотеки.
Додано: 16:43 18.07.2017

відкриття ХVІІІ Міжнародного рєпінського пленера

Альбом: відкриття ХVІІІ Міжнародного рєпінського пленера Альбом: відкриття ХVІІІ Міжнародного рєпінського пленера
15 липня у Художній галереї меморіального музею І.Ю. Рєпіна урочисто відкрився ХVІІІ Міжнародний рєпінський пленер в м. Чугуєві.
Додано: 08:48 18.07.2017

чергове засідання виконавчого комітету

Альбом: чергове засідання виконавчого комітету Альбом: чергове засідання виконавчого комітету Альбом: чергове засідання виконавчого комітету
14 липня 2017 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету, під час якого відзначено Почесною грамотою виконавчого комітету Чугуївської міської ради КРИВЕНКА Миколу Івановича – члена виконавчого комітету Чугуївської міської ради, депутата Харківської обласної ради, голову наглядової ради ПАТ «АТП 16350» за особистий внесок у розвиток транспортної галузі міста, високий професіоналізм, вправне керівництво та з нагоди 65 -річчя з дня народження.
Додано: 15:24 14.07.2017

«путешествие» по Ботаническому саду

Альбом: «путешествие» по Ботаническому саду Альбом: «путешествие» по Ботаническому саду Альбом: «путешествие» по Ботаническому саду
12 июля подопечные Территориального центра отправились в увлекательное «путешествие» по старейшему в Украине Ботаническому саду, основанному одновременно с Харьковским университетом. Сегодня у Ботанического сада две территории: старая и новая, именно историческую и посетили наши ветераны.
Додано: 09:34 13.07.2017

Влітку книги ти читай, світ чудовий відкривай!

Альбом: Влітку книги ти читай, світ чудовий відкривай! Альбом: Влітку книги ти читай, світ чудовий відкривай! Альбом: Влітку книги ти читай, світ чудовий відкривай!
Відшукати незвичайне в звичайному, набратися вражень і зробити нові відкриття!
Додано: 13:23 11.07.2017

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Додано: 13:20 11.07.2017

Ще фотоальбомів
Пошук
Посилання
 
 
 
 
Версія для слабо- зорих