Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Фотоальбоми

Визначені переможці конкурсу “Міцна громада починається з тебе”

Альбом: Визначені переможці конкурсу “Міцна громада починається з тебе” Альбом: Визначені переможці конкурсу “Міцна громада починається з тебе” Альбом: Визначені переможці конкурсу “Міцна громада починається з тебе”
23 березня 2017 року у Картиній галереї Художньо-меморіального музею І.Ю.Рєпіна у рамках проекту «Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні»
Додано: 15:03 24.03.2017

Здоров'я у наших руках!

Альбом:    Здоров'я у наших руках! Альбом:    Здоров'я у наших руках!
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради надає послуги що є профілактикою та запобігають загостренню хронічних захворювань людей похилого віку і це є пріоритетом нашої роботи.
Додано: 13:47 23.03.2017

«Вільний простір»

Альбом: «Вільний простір» Альбом: «Вільний простір»
У місті Чугуїв проводиться робота по соціальному проекту «Вільний простір» для вимушено переміщених осіб (ВПО) та місцевої громади.
Додано: 13:46 23.03.2017

ВЕСНЯНІ СВЯТА

Альбом: ВЕСНЯНІ СВЯТА Альбом: ВЕСНЯНІ СВЯТА Альбом: ВЕСНЯНІ СВЯТА
У виставковому залі культурного центру «Імідж» з 9 по 30 березня проходить патріотична виставка робіт учнів зонально-методичного об’єднання художніх шкіл естетичного виховання Харківської області, присвячена життю та творчості Т.Г. Шевченко та початку весни.
Додано: 10:04 23.03.2017

Зустріч представників Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» та Фондів відкритого суспільства з командою раннього втручання

Альбом: Зустріч представників  Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» та Фондів відкритого суспільства з командою раннього втручання Альбом: Зустріч представників  Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» та Фондів відкритого суспільства з командою раннього втручання Альбом: Зустріч представників  Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» та Фондів відкритого суспільства з командою раннього втручання Альбом: Зустріч представників  Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» та Фондів відкритого суспільства з командою раннього втручання
21 березня 2017 року міський Консультаційний центр раннього втручання (ДНЗ №12) відвідали з неофіційним візитом представники Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» (м.Харків) та Фондів відкритого суспільства (США).
Додано: 09:58 23.03.2017

заседание Координационного совета по безопасности дорожного движения

Альбом: заседание Координационного совета по безопасности дорожного движения Альбом: заседание Координационного совета по безопасности дорожного движения
20.03.2017 года в исполнительном комитете Чугуевского городского совета заместитель городского головы Александр Иванович Апостол провел очередное заседание Координационного совета по безопасности дорожного движения.
Додано: 11:17 22.03.2017

нарада з питання роботи в м. Чугуєві інтернет-провайдерів

Альбом: нарада з питання роботи в м. Чугуєві інтернет-провайдерів Альбом: нарада з питання роботи в м. Чугуєві інтернет-провайдерів Альбом: нарада з питання роботи в м. Чугуєві інтернет-провайдерів
21 листопада 2017 року у приміщенні Чугуївської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Барміна К.О. відбулася нарада з питання роботи в м. Чугуєві інтернет-провайдерів.
Додано: 11:16 22.03.2017

Інформація

Альбом: Інформація
про роботу комунальних підприємств міста Чугуєва
Додано: 11:13 22.03.2017

Суцвіття весняних талантів

Альбом: Суцвіття весняних талантів

Альбом: Суцвіття весняних талантів

Альбом: Суцвіття весняних талантів
19 березня у КЦ «Імідж» відбувся традиційний міський творчий фестиваль «Весняні дзвіночки»
Додано: 13:43 21.03.2017

«Алкоголь – злочин та покарання»

Альбом: «Алкоголь – злочин та покарання» Альбом: «Алкоголь – злочин та покарання»
проведено заняття за темою: «Алкоголь – злочин та покарання».
Додано: 15:50 20.03.2017

Ще фотоальбомів
Пошук
Посилання